Перейти к содержимому

ЗАПРОШУЄМО НА БИТВУ АГРОТИТАНІВ!

На початку вересня на Київщині вже в восьмий раз відбудеться найбільша в Україні практична демонстрація сільгосптехніки і технологій – Битва Агротитанів. Захід орієнтований на аграріїв, які хочуть наживо перевірити можливості техніки, ознайомитися з врожайністю культур і результативністю внесення добрив і ЗЗР.
ІНШІ НОВИНИ
Наша компанія є офіційним партнером в категорії «Живлення рослин». Ми заклали кілька демонстраційних ділянок з метою показу відвідувачам різних схем живлення рослин. Внесли різні схеми на кукурудзу і соняшник для підвищення врожайності, зниження стресу і негативного впливу перепадів температур, промивання гербіцидів. При цьому використовували препарати Арвенсіс (Іспанія) і Айдамін (Україна).
Не секрет, друзі, що через погодні умови цей аграрний сезон проходить досить складно. І щоб отримати хороший урожай і прибуток, не обійтися без подібних препаратів, які нейтралізують шкідливий вплив погоди.

В цілому ж, на заході можна буде відвідати цілий ряд демонстраційних ділянок:
виставковий;
агрохімічний;
технічний;
тест-драйв легкових авто.
Крім профільних компаній участь у Битві Агротитанів візьмуть банки, логістичні компанії, виробники “навколоаграрних” товарів і послуг. Досить насиченою буде й розважальна програма: конкурси, концерт. Обов’язково приїжджайте!

З нашого боку підготовкою до заходу займається Олександр Бірька.
Якщо у вас є якісь питання або бажання більш предметно поспілкуватися щодо асортименту наших продуктів або участі у Битві Агротитанів, телефонуйте:
+38 050 854 48 61.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *